044 390 29 01 056 790 01 59 067 560 60 85 050 334 67 07
Ваша корзина

Водное оружие

Водный бластер купить в украине

Законна зброя для мокрої справи

Водяний пістолет - штатна зброя для реальних бійців будь-якої статі у віці від 5 до 99 років. У дворі і на пляжі, на дитячому святі та студентської під відкритим небом-вечірці перший же постріл з водного пістолета розв'яже загальну стрімку і страшно веселу війну під старим, як світ гаслом - сечі всіх!
Водяний пістолет, мабуть, одна з небагатьох іграшок, яка підійде дитині будь-якої статі і в будь-якому віці: від 5 до 100 років! На пляжі, у дворі, на дитячому святі, студентській вечірці і навіть на солідному корпоративному заході веселі стрілянина з такої зброї викличуть масу захвату.

Що купити для водних баталій

Пирскавки - це улюблена іграшка влітку! Ну що може бути веселіше, ніж мокра войнушка? Для такого річного розваги у нас є повний боєкомплект дитячого водного зброї. Отже, відкриваємо вам наш арсенал.

Водяні пістолети

Водяні пістолети купуються найпершими з водного іграшкової зброї, так би мовити, пристрілятися. Воно і зрозуміло. Невеликий розмір і вага - очевидні переваги. Зручно брати з собою на відпочинок, грати вдома у ванній і підходить для самих маленьких "стрільців". Для малюків краще купити класичний водяний пістолет-іграшку без наворотів і зайвих функцій. Старшим дітям підійдуть більш потужні пістолети-пирскавки з додатковими можливостями - функцією перезарядки, декількома режимами стрільби, великим резервуаром для води і ін.

Водяні бластери

Це дитяче водна зброя для далекого бою. Купити водяній бластер варто лише через те, що він б'є в ціль на відстань до 16 метрів (!). Водяні бластери оснащені пневматичною помпою для подачі води і великим резервуаром. Слід враховувати, що внаслідок цього збільшується і вага зброї. Тому пирскавки-бластери підходять для гри дітям старше 3-х років. Часто така іграшкова зброя володіє цікавими "примочками", чим викликає захоплення в хлопчаків. Як, наприклад, бластер одночасно стріляє водним струменем і м'якими дротиками. Дитяче зброя масового ураження)) А як вам водні рушниці ? У них цілих 4 режими стрільби! Можна стріляти водою, ракетами, кульками з водою і просто кидатися водяними снарядами. Це просто маст-хев літнього сезону!

Інша водна зброя для дітей

Крім дитячих водяних пістолетів, бластеров і автоматів існує й інша водна зброя. Це помпи і бомбочки. І обливатися ними не менше весело! Водяні помпи б'ють далеко і високо, а бомбочки з водою дозволять влаштувати справжню бомбардування. Водяні бомбочки або по-простому "капітошки" популярні не тільки у нас, але і в інших країнах. В Індії, Непалі та Італії їх використовують для розваги жителів на деяких святах, а в США кидаються бомбами на перехожих, проїжджаючи на машині. Прийшов час і нам влаштувати хуліганський артобстріл, думаємо, в спеку на дачі на вас ніхто не образиться))

У нашому магазині можна купити водяний пістолет відмінної якості і значного зовнішнього вигляду. Всі вироби мають великий запас води, легко перезаряджається навіть мокрими руками, можуть працювати в декількох режимах, зручно кріпляться в кишені або на поясі. В асортименті є як невелике за вагою і не потребує особливих навичок зброю для самих маленьких, так і досить важкі і складні агрегати для дорослих.

Кому припаде до смаку водяний пістолет? Купити його можна дитині, щоб відвернути від комп'ютера, коханому - так можна істотно урізноманітнити дозвілля, собі і приятелям - тільки уявіть, як чудово ви проведете час! У будь-якому випадку, водні бої корисні для гарного настрою і здатні принести масу неймовірних відчуттів.

Сучасна іграшка водяний пістолет може мати різну форму і розмір. Сьогодні існують компактні різновиди і великі бластери, де можна помістити великий обсяг води. Виходячи з віку малюка, можна купити ту модель, яка підійде йому ідеальним чином. З подібними іграшками бажано грати поза межами будинку.

Можна водні пістолети для дітей взяти з собою в подорож до річки або моря, де хлопці зможуть насолодитися грою з іншими малюками. Таке дитяче зброю не несе будь-яку загрозу здоров'ю дитини, оскільки його виготовляють з високоякісних матеріалів. Користуватися подібною продукцією можуть не тільки хлопчаки, а й дівчата.


Без сумнівів, дитячий водяний пістолет стане улюбленим «зброєю» дитини. Хлопчикам подобаються військові ігри, тому вибір пістолета для них має величезне значення. Завдяки наявності широкого асортименту автоматів і пістолетів в нашому магазині батьки зможуть підібрати своїм сорванцам оптимальний варіант спорядження.

Водяна зброя для дітей

Купуючи водяну зброю, слід врахувати, що їй будуть користуватися і дівчата. Особливо витонченим натурам з великим творчим потенціалом можуть бути запропоновані нестандартні варіанти використання пістолетів та автоматів. Зокрема, за допомогою такої зброї хлопці зможуть малювати цікаві зображення на піску.

Актуальні в наші дні водні автомати для дітей, щоб дитина мала можливість «пристрілятися». Це зрозуміло, оскільки невеликі габарити і маса є очевидними перевагами даного типу дитячого зброї. Подібні вироби зручно брати на пляж, багато моделей оснащені додатковими функціями, серед яких опція перезарядки, режими стрільби і великий водний резервуар.

Купити водяний пістолет в інтернет-магазині вважають за краще мами і тата, які бажають, щоб їх дитина відірвався влітку від комп'ютера і присвятила себе захоплюючій грі з друзями у дворі. Для старших дітей оптимальним варіантом стануть пирскавки і бластери, обладнані пневматичною помпою для подачі води.

Сьогодні водну зброю для дітей представлено і невеликими бомбами. Вони б'ють високо і далеко, а поливати ними один одного - одне задоволення. За допомогою такої техніки дітки зможуть влаштувати своєрідну бомбардування. У багатьох країнах бомбочки використовуються з метою розваги жителів на святах.

Водное оружие цена
АртикулНазваниеЦена
01226 Водный бластер Zuru X-Shot Small Stealth Soaker 323 грн.
19400 Водяное оружие Buzz Bee Toy Gargoyle new 242 грн.
Водное оружие купить 01226
01226
Есть в наличии
Срок доставки : 1-3 дня
Водное оружие купить 19400
19400
Есть в наличии
Срок доставки : 1-2 дня