044 390 29 01 056 790 01 59 067 560 60 85 050 334 67 07
Ваша корзина

Водное оружие

Водный бластер купить в украине

Законна зброя для мокрої справи

Водяний пістолет - штатна зброя для реальних бійців будь-якої статі у віці від 5 до 99 років. У дворі і на пляжі, на дитячому святі та студентської під відкритим небом-вечірці перший же постріл з водного пістолета розв'яже загальну стрімку і страшно веселу війну під старим, як світ гаслом - сечі всіх!
Водяний пістолет, мабуть, одна з небагатьох іграшок, яка підійде дитині будь-якої статі і в будь-якому віці: від 5 до 100 років! На пляжі, у дворі, на дитячому святі, студентській вечірці і навіть на солідному корпоративному заході веселі стрілянина з такої зброї викличуть масу захвату.

Що купити для водних баталій

Пирскавки - це улюблена іграшка влітку! Ну що може бути веселіше, ніж мокра войнушка? Для такого річного розваги у нас є повний боєкомплект дитячого водного зброї. Отже, відкриваємо вам наш арсенал.

Водяні пістолети

Водяні пістолети купуються найпершими з водного іграшкової зброї, так би мовити, пристрілятися. Воно і зрозуміло. Невеликий розмір і вага - очевидні переваги. Зручно брати з собою на відпочинок, грати вдома у ванній і підходить для самих маленьких "стрільців". Для малюків краще купити класичний водяний пістолет-іграшку без наворотів і зайвих функцій. Старшим дітям підійдуть більш потужні пістолети-пирскавки з додатковими можливостями - функцією перезарядки, декількома режимами стрільби, великим резервуаром для води і ін.

Водяні бластери

Це дитяче водна зброя для далекого бою. Купити водяній бластер варто лише через те, що він б'є в ціль на відстань до 16 метрів (!). Водяні бластери оснащені пневматичною помпою для подачі води і великим резервуаром. Слід враховувати, що внаслідок цього збільшується і вага зброї. Тому пирскавки-бластери підходять для гри дітям старше 3-х років. Часто така іграшкова зброя володіє цікавими "примочками", чим викликає захоплення в хлопчаків. Як, наприклад, бластер одночасно стріляє водним струменем і м'якими дротиками. Дитяче зброя масового ураження)) А як вам водні рушниці ? У них цілих 4 режими стрільби! Можна стріляти водою, ракетами, кульками з водою і просто кидатися водяними снарядами. Це просто маст-хев літнього сезону!

Інша водна зброя для дітей

Крім дитячих водяних пістолетів, бластеров і автоматів існує й інша водна зброя. Це помпи і бомбочки. І обливатися ними не менше весело! Водяні помпи б'ють далеко і високо, а бомбочки з водою дозволять влаштувати справжню бомбардування. Водяні бомбочки або по-простому "капітошки" популярні не тільки у нас, але і в інших країнах. В Індії, Непалі та Італії їх використовують для розваги жителів на деяких святах, а в США кидаються бомбами на перехожих, проїжджаючи на машині. Прийшов час і нам влаштувати хуліганський артобстріл, думаємо, в спеку на дачі на вас ніхто не образиться))

У нашому магазині можна купити водяний пістолет відмінної якості і значного зовнішнього вигляду. Всі вироби мають великий запас води, легко перезаряджається навіть мокрими руками, можуть працювати в декількох режимах, зручно кріпляться в кишені або на поясі. В асортименті є як невелике за вагою і не потребує особливих навичок зброю для самих маленьких, так і досить важкі і складні агрегати для дорослих.

Кому припаде до смаку водяний пістолет? Купити його можна дитині, щоб відвернути від комп'ютера, коханому - так можна істотно урізноманітнити дозвілля, собі і приятелям - тільки уявіть, як чудово ви проведете час! У будь-якому випадку, водні бої корисні для гарного настрою і здатні принести масу неймовірних відчуттів.

Сучасна іграшка водяний пістолет може мати різну форму і розмір. Сьогодні існують компактні різновиди і великі бластери, де можна помістити великий обсяг води. Виходячи з віку малюка, можна купити ту модель, яка підійде йому ідеальним чином. З подібними іграшками бажано грати поза межами будинку.

Можна водні пістолети для дітей взяти з собою в подорож до річки або моря, де хлопці зможуть насолодитися грою з іншими малюками. Таке дитяче зброю не несе будь-яку загрозу здоров'ю дитини, оскільки його виготовляють з високоякісних матеріалів. Користуватися подібною продукцією можуть не тільки хлопчаки, а й дівчата.


Без сумнівів, дитячий водяний пістолет стане улюбленим «зброєю» дитини. Хлопчикам подобаються військові ігри, тому вибір пістолета для них має величезне значення. Завдяки наявності широкого асортименту автоматів і пістолетів в нашому магазині батьки зможуть підібрати своїм сорванцам оптимальний варіант спорядження.

Водяна зброя для дітей

Купуючи водяну зброю, слід врахувати, що їй будуть користуватися і дівчата. Особливо витонченим натурам з великим творчим потенціалом можуть бути запропоновані нестандартні варіанти використання пістолетів та автоматів. Зокрема, за допомогою такої зброї хлопці зможуть малювати цікаві зображення на піску.

Актуальні в наші дні водні автомати для дітей, щоб дитина мала можливість «пристрілятися». Це зрозуміло, оскільки невеликі габарити і маса є очевидними перевагами даного типу дитячого зброї. Подібні вироби зручно брати на пляж, багато моделей оснащені додатковими функціями, серед яких опція перезарядки, режими стрільби і великий водний резервуар.

Купити водяний пістолет в інтернет-магазині вважають за краще мами і тата, які бажають, щоб їх дитина відірвався влітку від комп'ютера і присвятила себе захоплюючій грі з друзями у дворі. Для старших дітей оптимальним варіантом стануть пирскавки і бластери, обладнані пневматичною помпою для подачі води.

Сьогодні водну зброю для дітей представлено і невеликими бомбами. Вони б'ють високо і далеко, а поливати ними один одного - одне задоволення. За допомогою такої техніки дітки зможуть влаштувати своєрідну бомбардування. У багатьох країнах бомбочки використовуються з метою розваги жителів на святах.

Водное оружие цена
АртикулНазваниеЦена
14500 Водяное оружие Buzz Bee Toy Drench Master 474 грн.
19400 Водяное оружие Buzz Bee Toy Gargoyle new 233 грн.
14050 Водяное оружие Buzz Bee Toy Goblin new 333 грн.
15000 Водяное оружие Buzz Bee Toy Gremlin 358 грн.
16550 Водяное оружие Buzz Bee Toy Harpoon 265 грн.
11620 Водяное оружие Buzz Bee Toy Steady Stream 2 new 416 грн.
Водное оружие купить 14500
14500
Есть в наличии
Срок доставки : 1-2 дня
Водное оружие купить 19400
19400
Есть в наличии
Срок доставки : 1-2 дня
Водное оружие купить 14050
14050
Есть в наличии
Срок доставки : 1-2 дня
Водное оружие купить 15000
15000
Есть в наличии
Срок доставки : 1-2 дня
Водное оружие купить 16550
16550
Есть в наличии
Срок доставки : 1-2 дня
Водное оружие купить 11620
11620
Есть в наличии
Срок доставки : 1-2 дня